×

Küresel Bir Müşteri Ağımız Var

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

DK MARİN’ in ana hedefi; uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve yetişmiş personeli ile dünyanın her yerinde hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır ki bu da esasen zaman kaybını ve ek masrafları engellemektedir. DK MARİN olarak yapılan her işte, işin en başından bitimine kadar firma sahipleri tarafından, gerek sahada çalışarak, gerekse yapılan işlerin başında bizzat takip ederek müşterilerimize farkımızı ve kalitemizi sunmaktayız.

Bu hedefe ulaşmak için Türk denizciliğinin geleneği olan dürüstlük, güvenilirlik, özveri ve disiplin gibi erdemler ile çağımızın sunduğu teknik beceriler birleştirilerek, kalite yönetim sistemimiz sürekli iyileştirilmektedir.

Denizcilik sektöründe ve enerji tesislerinde ana makine bakım, onarım ve montajında zamanında ve sorunsuz iş teslimi, yapılan işlerin takibi ve sürekliliği denildiğinde önde gelen ilk firmalardan biri DK MARİN olarak bilinmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği her alanda teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede hizmet ve ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı bir şirket olmaktır.

 

 DEĞERLERİMİZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Müşterinin duygu, düşünce ve beklentilerinin neler olduğunu saptayarak mevcut ve hedef müşterilerin hem proje esnasında hem de sonrasında ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmetler sağlayabilmektir.

Uzun yıllara dayanan Denizcilik tecrübemiz var

DK MARİN, ana makine bakım, onarım ve montajında yapılan işlerin zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi, izlenmesi ve sürekliliği söz konusu olduğunda denizcilik sektörünün ve enerji tesislerinin ilk önde gelen şirketlerinden biri olarak bilinir.